Conducerea Awana România

Cornel Fedor  Președinte

Ovidiu Blaj

Steven Modrzejewski

Adrian Stanciu

Eddie Hester

Ruben Marian  Membru consultant

Coordonatori

Helga Paniti

Coordonator Național Maghiar
Tel: 0745 526 371

Bianca Hămbășan

Coordonator Național
Tel: 0722 197 457

Costi Pițigoi

coordonator regional  Oltenia
costelus.pitigoi@gmail.com

Daniel Seica

coordonator regional  Banat
seica_daniel@yahoo.com

Fabiola Goicovici

coordonator regional  Centru
goicovicief@yahoo.com

Claudia Petrequin

coordonator regional  Munteania/ Moldova
claudia.petrequin@yahoo.fr

Departament Management

Floare Stanciu

floarestanciu@yahoo.com

Oana Marian

uana.marian@gmail.com

Departament Resurse Umane

Larisa Sandu

coordonator
larissa.sandu@gmail.com

Iasmina Grigoroscuta

grigoriscutajasmine@gmail.com

Floare Stanciu

floarestanciu@yahoo.com

Departament Financiar/ Fundraising

Daniel Seica

coordonator
seica_daniel@yahoo.com

Adrian Stanciu

adist.metanoiabv@gmail.com

Larisa Sandu

larissa.sandu@gmail.com

Departament Mentorare/ Dezvoltare

Bianca Hambasan

coordonator
bianca.hambasan@awana.com

Emanuel Goicovici

emydeogloria@yahoo.com

Renata Bradea

bradea.renata@gmail.com

Rebeca Dumitru

rebeca_dumitru@yahoo.com

Tania Pantea

tania.pantea22@gmail.com

Cristina Toader

cristinaonweb@gmail.com

Departament Traduceri

Helga Paniti

donnahelga@gmail.com

Fabiola Goicovici

goicovicief@yahoo.com

Adriana Calin

adaecalin@yahoo.com

Carmen Gog

gog.carmen@gmail.com

Camelia Ugro

ugrocamelia@yahoo.com

Departament Misiune

Daniel Borcean

icc1706@yahoo.com

Helga Paniti

donnahelga@gmail.com

Claudiu Calin

calin_calin98@yahoo.com

Departament Marketing

Alisa Borcean

alisa.borcean@yahoo.com

Ruben Marian

ruben.marian@gmail.com

Gabriel Boldura

gabiboldura@yahoo.com

Cristina Blaga

tina_blaga@yahoo.com

Bianca Irimia

loredana.irimia97@e-uvt.ro

Traineri

Bianca Ștefăroi

Tania Pantea

Cristina Marian

Cristina Blaga

Tabita Blaga

Alisa Borcean

Gabriel Boldura

Renata Bradea

Daniel Padurean

Costi Pițigoi

Larisa Sandu

Daniel Borcean

Fabiola Goicovici

Bianca Hambasan

Helga Paniti

Lois Budai

Janos Budai

Andrea Hunyadi